Як правильно обирати садочок?

Діти проводять частину дня або весь день у дошкільних установах і як показують останні дослідження, діти відчувають в них сильний стрес. Рівень гормону стресу кортизолу вищий ніж вдома. За відсутності теплих стосунків діти стикаються з подвійним стресом розлуки з батьками і необхідністю спілкуватися з людьми, яких до них просто приставили.

Ще одне цікаве дослідження показало, що, чим більше часу дошкільнята проводять один з одним, тим більше на них впливають однолітки. Цей вплив можна виявити вже всього через кілька місяців.

Таким чином, дітям радше сидіти вдома, допоки вони не стануть достатньо зрілими,- спитаєте ви.

Але є гарна новина в цьому шок-контенті. Зараз посміхніться. Дітям не потрібно сидіти вдома, якщо вони будуть відчувати себе, як вдома зі своїми турботливими дорослими (вихователями). Дім – це питання прив’язаності, а ми саме тим і займаємось – створюємо прив’язаність. Важлива не генетична близкість, а психологічна. Ми по-справжньому відчуваємо себе вдома тільки з тими до кого ми прив’язані. І ми, дорослі, маємо подбати про ці справжні зв’язки між собою і дітьми.

Тож, почувайтеся в нашому просторі як вдома, створюйте емоційну близькість з нами і тоді наші діти будуть в стані покою з якого і починається дорослішання і повна реалізація свого потенціалу розвитку.

А якщо ви ще шукаєте садок і вашими критеріями вибору є наші цінності, такі як:

– Розвиток на основі відносин;
– Зберігаємо дух дитинства і не вимагаємо послуху;
– Перевага вільної гри над організованими заняттями;
– Дозволяємо вільно проявляти емоції і завжди залишаємось на стороні дитини, бо бачимо більше, ніж поведінку;
– Цінуємо сльози марності і важливу їх роль у становленні особистості;
– Reggio підхід і творча діяльність замість класичного тлумачення підготовки до школи – навчання математики, читанню;
– Увага на психологічному зростанні;
– І так, в нас є англійська, малювання, театральна студія, музична студія Орф підходу, хореографія і навіть фольклорна студія, але це не головні пріоритети для вибору нашого простору.

Тоді чекаємо вас в нашому сімейному просторі ✨

Спасибо ценная информация.

19.05.2022 о 22:03

Интересно. Если делаете кованый забор, то конечно и столб для забора кованый нужен. Причем от их качества тоже зависит многое.

Залишити коментарій

Залишити відповідь