Ми - команда креативних людей, яка створює найкращий простір для вашої дитини

Простір, де зростають щасливі люди

Ми створюємо умови, необхідні для розкриття особистістного потенціалу дитини.

Ми є прихильниками теорії прив’язаності і знаємо формулу гармонійного, природньго розвитку. Суть її полягає в добрих вїдношеннях як в сімї так і в колективі!

Тільки у стані емоційного комфорту дитина може розвиватися. Тому ми приділяємо значну увагу почуттям та емоціям.

Ми на своєму прикладі показуємо дітям як бути відкритими у почуттях, ділитися своїми думками, як розвивати в себе конроль над імпульсами та розуміти свій вплив на оточуючих.

. . .

Все буде добре

Ви можете не хвилюватися чи зможе ваша дитина піти до школи, ліцею, обрати альтернатівну освіту або стати хоум скулером! Тому що в нас є традиційні заняття по підготовці до школи, які побудовані за вступними вимогами освітніх закладів. Але ми реалізовуємо їх за авторськими програмами і авжеж у грі!

Поряд з традиційнимі заняттямі з розвитку мовлення та читання, англійскої мови (яка, доречі, тричі на тиждень), в нас є заняття на розвиток креатівності, образного мислення, плейбек театру, хореографії та вокалу.

. . .

Що на вас чекає

В першій половині дня в нас дві вікові групи, в кожній групі до 7 дітей. Розподіл на групи дозволяє будувати програму з урахуванням сензитивних періодів. В другїй половині дня всі діти збираються разом задля спільних розваг. Адже на них чекають музика, вокал, чирлідінг кідс, бейбі фітнес та розвиток творчих здібностей!

. . .

Наша місія – розкриття особистістного потенціалу кожної дитини

Ми закладаємо зерна, які обов'язково проростуть у відповідний час і Ви побачите вашу дитину самостійною особистістю з різностороннім поглядом на життя, яка приймає відповідальність за управління своїм життям та за прийняття власних рішень. Дитину, з довірою до суспільства, готову відкрито виражати свої почуття, здатну подолати всі перепони на шляху та не здаватися перед будь-якими труднощами.

Тож, загляніть в наш розклад, пергляньте відгуки батьків, подивіться в галереї як ми проводимо будні і свята і оберіть найліпшу програму для Вашої дитини!

. . .

Приєднуйтесь до нас

Обрати програму