Дитячий простір

Простір, в якому зростають щасливі люди
Досконале знання абетки, вміння правильно тримати олівець або ножиці - уже не такі важливі навички для дітей 21 століття. Ми впевнені: у сучасному динамічному світі виховання має бути спрямованим на розкриття особистісного потенціалу, розвиток впевненості в собі, вміння адаптуватися до нових обставин, співчувати іншим та керувати своїми емоціями. Саме від розвитку цих здібностей залежить, наскільки щасливою буде ваша дитина!

Довірте навчання та виховання свого малюка тим, хто в першу чергу подбає про його психологічне здоров`я. Тим, хто поважає дітей і знає, як розвивається їхній мозок, як виникають дитячі емоції і як правильно з ними поводитись! Так, студія «Playback kids» навчить дітей розпізнавати свої емоції, а студія «Контактна М’яка Школа» - виражати їх за допомогою тілесних вправ.

Музичні заняття по Карлу Орфу познайомлять дітей з інструментами з різних куточків світу. Чарівні звуки глокеншпилю, флейти, гуїро, вуд-блоків, маракасів, клавесів та бонго розвинуть сприйняття на слух, креативне мислення, фантазію, уяву та відчуття ритму! А ще обов`язково підвищать самооцінку і сприятимуть розвитку вміння ладити з іншими дітьми.

Ейдетика підготує і навчить мозок легко запам’ятовувати величезні об’єми інформації. А творче мислення (ТРВЗ) та Казкова майстерня, де головні герої - діти, дозволить їм знайти самовираження через героя казки. Це допоможе пізнати таємницю проживання складних ситуацій та емоційної напруги!

Віддайте дитину туди, де створені всі умови безпеки, де ваш малюк зможе комфортно розвиватися і розкривати свій потенціал! Де знають, як знайти шлях до дитячого серця!

Створюючи наш Простір, ми думали про місце, де могли б зростати і вивчати світ наші діти. Враховуючи думку й інших батьків, ми зосередились на головних потребах дітлахів. Здорова їжа, гарний сон, веселі ігри, розвиваючі вправи, емоційно комфортна атмосфера, а головне безпека.

Дитячий простір My Skills пропонує:

- групу неповного дня перебування (08.00-13.30 та 16.00-19.00);
- групу повного дня перебування (08.00-19.00).

Протягом дня ми дотримуємось графіку, який допомагає дисциплінувати дітлахів. Але не ставить їх в надмірні рамки.

Розклад дня в Дитячому просторі My Skills:

08.00 - Ми раді знову зустріти кожного малюка
08.45 - Ранкове коло та руханка
09.00 - Їмо наш поживний смачний сніданок
09.30 - Перша асамблея, на якій ми обираємо вид діяльності, яким будемо займатись наступну годину
9:30-10:30 Один з видів діяльності:
Робота з папером/Робота з водою/Робота зі світлом/Робота з тканиною/Робота з бросовими матеріалами/Робота з пластичними матеріалами/Робота з пластиком/Робота з кольором/Робота з сипучими матеріалами/Робота з деревом/Робота з рослинами
10:30-11:00 Справжні майстри свого діла - English, Танці, Орф майстриня завітають до нас пограти
11.00 - Підкріпимося фруктами
11.45 - Час прогулянки на вулиці
12.45 - Час повертатися і готуватися до смачненького обіду
13.00 - Час обідати
13.30 - Час перепочити і гарненько поспати перед новими відкриттями або провести час у вільній грі
16.20 - Ми знов зголодніли, час перекусити
16.40 - Час другої асамблеї та вибору Студії
16.45-17.45 - Студії
18.00 - Смачненька вечеря
18.30 - Ще трохи погуляємо на вулиці
19.00 - Ура! Час зустрічі з батьками!

Групи

Кожна група складається всього з 5-7 дітей, що дозволяє вихователям і педагогам приділяти час індивідуально кожному вихованцю. Кожною групою опікується один педагог-вихователь, а також маємо ще одного помічника, який допомагає всім групам.
Діти розділені на: молодшу групу (3-4 роки) та старшу групу (4-6 років)

Наші принципи

Ми знаємо, як буває важко малюкам пізнавати цей світ. Нова інформація часто “перенавантажує” дитячий мозок - і як наслідок, у них трапляються істерики. Тому ігри і заняття у MySkills зосереджені на психологічному і емоційному розвитку дитини. Ми хочемо, аби ваші діти зростали щасливими, врівноваженими і задоволеними.

Оплата

Вступний внесок (50% від місячної плати) + щомісячна плата (до 5 числа кожного місяця включно)

Зв'яжіться з нами